Firmamız Medikal sektörde, uzun yıllar sonucu kazandığı tecrübe ve birikimi bu sektöre daha fazla yarar sağlamak amacıyla 2005 yılında Manisa da kurulmuştur. Firmamız XMED Marka Perkütan Trakeostami Setinin ithalatını gerçekleştirmektedir. Medikal Firmalara OEM Ürünler üretimi yapmaktadır. Ayrıca Hamilton Medical yoğun bakım ventilatörlerinin Ege Bölgesinde tek yetkili firma olarak satış ve satış sonrası hizmetleri vermektedir. Hedefleri doğrultusunda sektörünün farklılık yaratan bir değeri olmuş ve olmaya devam edecektir.

Misyonumuz

OTAMED MEDİKAL olarak , çalıştığımız tüm alanlarda Türkiye’ye uygun en yeni ve en ekonomik teknolojileri getirmek ve kullanıcıların hizmetine sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.

Vizyonumuz

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, yarattığımız ve yaşattığımız değerlerle sağlık sektöründe uluslar arası alanda lider bir kuruluş olmak  

Search

+