HAMILTON-C3

Kompakt üst düzey vantilatör

HAMILTON-C3, Hamilton Medical’in standartlaştırılmış Ventilasyon Kokpiti kullanıcı arayüzünü ve benzersiz akıllı ventilasyon modu olan Adaptive Support Ventilation’ı (ASV) içerir. HAMILTON-C3S sürümü, isteğe bağlı INTELLiVENT-ASV modunu içerir. Bu benzersiz mod, ASV’nin kanıtlanmış kavramlarını bir adım öteye taşır:

INTELLiVENT-ASV, klinisyen tarafından belirlenen hedeflere ve hastadan gelen fizyolojik girdiye göre hastanın ventilasyonunu ve oksijenasyonunu otomatik olarak kontrol eder.

HAMILTON-C3 isteğe bağlı olarak 80 l/dk’ya kadar akışla entegre yüksek akışlı oksijen tedavisi modu sağlar.

Yetişkin, pediatrik ve yenidoğan ventilasyon Uyumluluğu

HAMILTON-C1 mekanik ventilatör yetişkin, pediatrik ve yenidoğan hastalar için etkili, güvenli ve akciğer koruyucu ventilasyon sağlar. Yenidoğan hastalar için özel olarak geliştirilmiş bir yenidoğan proksimal akış sensörü kullanılır. Tidal hacim aralığı 2 ml’ye kadar düşer.

INTELLiVENT-ASV

INTELLiVENT-ASV, Uyarlanabilir Destekli Ventilasyon (ASV) moduna dayalı gelişmiş bir ventilasyon modudur ve hasta tedevinizde görev yapar. Bu mod ile klinisyen, çeşitli kontroller için sınırların yanı sıra PetCO2 ve SpO2 için hedef aralıklar belirler.

P/V Tool® Pro

Koruyucu Ventilasyon Aracı (P/V Tool Pro), yarı statik basınç/hacim eğrisini kaydeden bir solunum mekaniği manevrası gerçekleştirir. Bu yöntem, akciğer toplanabilirliğini değerlendirmek ve uygulanacak stratejiyi belirlemek için kullanılabilir.

Transpulmoner basınç ölçümü

Yüksek performanslı türbin, HAMILTON-C3 mekanik ventilatörün basınçlı havadan tamamen bağımsız olmasını sağlar ve entegre yüksek kapasiteli pili, hastane içi nakil sırasında harici bir güç kaynağına ihtiyaç duymadan hastalarınızı ventile etmenize olanak tanır. HAMILTON-C3 mekanik ventilatörün kompakt tasarımı, kullanımı çok daha kolay hale getirir.

Search

+