HAMILTON-C6

Yeni nesil akıllı ICU ventilatörleri

 

HAMILTON-C6, yeni nesil üst düzey ventilatörleri temsil eder. Modülerlik, kullanım kolaylığı, mobilite ve gelişmiş özelliklerin kombinasyonu, hastanızın ventilasyon tedavisini kişiselleştirmenize olanak tanır.

İnce çerçeve, entegre O2 silindir taşıyıcı ve yüksek performanslı türbin sayesinde HAMILTON-C6, hastane içi nakiller için hastanızın yanında kalabilen mobil bir yapıya sahiptir.

 

Yetişkin, pediatrik ve yenidoğan ventilasyon Uyumluluğu

HAMILTON-C1 mekanik ventilatör yetişkin, pediatrik ve yenidoğan hastalar için etkili, güvenli ve akciğer koruyucu ventilasyon sağlar. Yenidoğan hastalar için özel olarak geliştirilmiş bir yenidoğan proksimal akış sensörü kullanılır. Tidal hacim aralığı 2 ml’ye kadar düşer.

INTELLiVENT-ASV

INTELLiVENT-ASV, Uyarlanabilir Destekli Ventilasyon (ASV) moduna dayalı gelişmiş bir ventilasyon modudur ve hasta tedevinizde görev yapar. Bu mod ile klinisyen, çeşitli kontroller için sınırların yanı sıra PetCO2 ve SpO2 için hedef aralıklar belirler.

P/V Tool® Pro

Koruyucu Ventilasyon Aracı (P/V Tool Pro), yarı statik basınç/hacim eğrisini kaydeden bir solunum mekaniği manevrası gerçekleştirir. Bu yöntem, akciğer toplanabilirliğini değerlendirmek ve uygulanacak stratejiyi belirlemek için kullanılabilir.

Transpulmoner basınç ölçümü

Özofagus basıncı, plevral basıncın bir ikamesi olarak kabul edilir. Akciğer ve göğüs duvarı kompliyansının bölümlenmesi daha sonra mümkündür ve PEEP ve tidal hacmi ayarlamak, akciğer toplanabilirliğini değerlendirmek ve işe alma manevralarını gerçekleştirmek için çok yararlıdır.

Search

+