IntelliVue MX500

Hasta Başı Monitor

IntelliVue MX500, güçlü izleme ile esnek taşınabilirliği tek bir kompakt birimde toplar. Bir bakışta kapsamlı hasta bilgileri sağlayarak, birden fazla hasta ve önceliğe dikkat edilmesi gerektiğinde gerçek bir fark yaratabilir.

12″ genişliğinde dokunmatik ekran, net ve hızlı bir şekilde görmenize yardımcı olur

Philips Çoklu Ölçüm Modülü (MMS), IntelliVue X2 modülü ve Ölçüm Sunucusu Uzantıları (MMSE) desteğinin yanı sıra üç adede kadar tekli/çiftli özel ölçümlerle ihtiyacınız olanı 12″ genişliğindeki dokunmatik ekranda hemen bulun genişlik parametre modülleri Mevcut IntelliVue monitörlerinizden tanıdık, kullanımı kolay arayüzü tanıyacaksınız, böylece bakım sağlamaya daha fazla ve cihaz eğitimine daha az zaman ayırabilirsiniz

Her ortamda okunabilirlik için ortam ışığı ayarı

Ortam ışığı sensörüne sahip ekran, neredeyse tüm aydınlatma ortamlarında okunabilirliği korumak için ekran parlaklığını otomatik olarak ayarlar. Örneğin ekran, yoğun bakım ünitesine dışarıdan daha fazla doğal ışık geldiğinde otomatik olarak uyum sağlar ve kendini ayarlar.

Evrensel bağlantı seçenekleri

IntelliVue MX500, verileri klinik bilgi sistemleriyle paylaşarak hatanın en kısa sürede iyileşmesi için çalışır ve daha kapsamlı bir tedaviye katkıda bulunmaya yardımcı olur

Verileri özetlemek ve görselleştirmek için Gelişmiş Klinik Çözümler

IntelliVue MX500 monitör, karmaşık klinik verileri ve bunların etkileşimlerini özetlemek ve görselleştirmek için araçlar sağlayan yerleşik Gelişmiş Klinik Çözümlere sahiptir. Birden fazla bilgi akışı tek bir sezgisel görünümde bir araya gelir.

Search

+