HAMILTON-G5

Otomatik Ventilasyon Cihazı

HAMILTON-G5, akciğer korumasının çok önemli olduğu tüm Yoğun Bkım Ünitesi ortamlarındaki en karmaşık, kritik durumdaki hastalar için tasarlanmıştır.

Akciğer değerlendirmesi için kapsamlı izleme paketi ve son teknoloji teşhis araçları, hastanız için mümkün olan en iyi klinik kararları vermenizde size destek olur.

Heliox ve yüksek akışlı oksijen tedavisi gibi çok çeşitli ek seçenekler ve özellikler, HAMILTON-G5’i yoğun bakım ünitenizin gereksinimlerine uyacak ve her bir hastanın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uyarlamanıza olanak tanır.

 

Yetişkin, pediatrik ve yenidoğan ventilasyon Uyumluluğu

HAMILTON-C1 mekanik ventilatör yetişkin, pediatrik ve yenidoğan hastalar için etkili, güvenli ve akciğer koruyucu ventilasyon sağlar. Yenidoğan hastalar için özel olarak geliştirilmiş bir yenidoğan proksimal akış sensörü kullanılır. Tidal hacim aralığı 2 ml’ye kadar düşer.

INTELLiVENT-ASV

INTELLiVENT-ASV, Uyarlanabilir Destekli Ventilasyon (ASV) moduna dayalı gelişmiş bir ventilasyon modudur ve hasta tedevinizde görev yapar. Bu mod ile klinisyen, çeşitli kontroller için sınırların yanı sıra PetCO2 ve SpO2 için hedef aralıklar belirler.

High flow oxygen therapy

HAMILTON-S1 isteğe bağlı olarak entegre bir yüksek akışlı oksijen tedavisi* modu sağlar. Bu geliştirme ile HAMILTON-S1, invaziv ve noninvaziv ventilasyon ve yüksek akışlı oksijen tedavisi dahil olmak üzere size tek bir cihazda çeşitli terapi seçenekleri sunar. Sadece birkaç adımda arayüzü değiştirebilir ve hastanızın ihtiyaçlarını karşılamak için aynı cihazı ve solunum devresini kullanabilirsiniz.

Noninvasive ventilation (NIV)

Noninvaziv ventilasyon modları, basınç destekli, akış döngülü spontan nefesler (NIV ve NIV-ST modu) ve basınç kontrollü, zaman döngülü zorunlu nefesler (NIV-ST modu) sağlar. NIV modlarında ventilatör bir talep akış sistemi olarak işlev görür. NIV modunda basınç desteği sıfıra ayarlandığında ventilatör geleneksel bir CPAP sistemi gibi çalışır.

Search

+